Знання й невігластво
Знання й невігластво
Займатися видобуванням з різних джерел та укладати з них нові книги є можливим і корисним з точки зору повторення вже відомих фактів. Однак шкода, яка спричиняється цим натхненню й здатності самостійно приходити до рішення, в тисячу разів більша...
**
Знання – це важливе керівництво на шляху спасіння... А якщо воно ще й спирається на Одкровення й використовує його в якості джерела, то йому судилося вийти за межі небес і Землі й набути абсолютно особливої цінності.
**
Зараз рідко з’являються відкривачі й винахідники. Їхнє місце частіше за все займають наслідувачі та імітатори. Ми маємо потребу в бунтарях, які здатні щось поміняти. Все потребує змін. Книги, школи, навіть парти та двері потребують оновлення. Й починати потрібно з критики.
**
Невігластво – гірше з друзів, а знання – найвірніше з товарищів.
**
Варто знанню поєднатися з м’якістю характеру, як воно незаперечно здобуде значної глибини.
**
Коли гнів навідує невігласа, той кричить і тупає ногами, а коли він навідує людину знаючу, той планує щось, що необхідно зробити.
**
Істинне благородство й достоїнство спирається на три елементи: знання, м’якосердість і служіння Всевишньому.
**
Знання, яке не стало джерелом дії, рано чи пізно сплине.
**
Потреба – пильний провідник на шляху наукових відкриттів.
**
Розуміти – це одне, а знати – це інше. Краще бути добре обізнаним на чомусь одному, ніж знати, але не розуміти тисячі різних речей.
**
Привчи себе до того, щоб говорити: «Я не знаю». Це змусить тебе працювати над собою так, що тобі ніколи не буде соромно за своє незнання.
**
Якби подібно до великої кількості різноманітних змагань і олімпіад, люди проводили ще й змагання у бідності, то, без усякого сумніву, у ньому перемогло б невігластво.
- Створено .